НАША УЧИТЕЉИЦА, ТИЈАНА ЈЕРИНИЋ НА ФИЛОЗОФСКОМ ФАКУЛТЕТУ ПРЕДСТАВИЛА ПРИМЈЕР ПОЗИТИВНЕ  ПРАКСЕ У РАЗРЕДНОЈ НАСТАВИ

Филозофски факултет Универзитета у Бањој Луци и Друштво учитеља Републике Српске поводом јубилеја – тридесетогодишњице постојања и обиљежавања Свјетског дана учитеља, је данас, 4. октобра 2024. године организовао активност под називом „Примјери позитивне и иновативне праксе у разредној настави“.

Излагачи на овој активности су били учитељи у разредној настави који су присутним колегама и студентима приказали позитивне примјере властите праксе. Циљ данашње активности је била размјена искустава и проналажење иновативних рјешења за унапређивање васпитно – образовног рада у разредној настави. Модератори ове активности су били доц. др Дарко Ратковић и доц. др Желимир Драгић. Поносни смо јер је на данашњем предавању на Филозофском факултету, један од излагача била и наша учитељица, Тијана Јеринић. Она је својим колегама, учитељима и многобројним студентима представила свој примјер позитивне и иновативне праксе у настави под називом „Сарадничко учење на часу дигиталног свијета“. Поред учитељице Тијане, данашњој активности присуствовала је и наша учитељица Жана Продић која у континуитету ради на сопственом стручном усавршавању, а све у циљу побољшања квалитета наставе.

Користимо прилику да се захвалимо учитељици Тијани јер је нашу школу и свој рад представила у најбољем свјетлу на Универзитету у Бањој Луци и да похвалимо њен ангажман у стварању бољих услова школовања у нашој школи.